Проєкт "Дім там, де ти" (Добровеличківка)

Фонд придбав будинок у центрі Добровеличківки Кіровоградської області для лікарів, що тікали від війни, зупинились у селищі й наразі працюють в тамтешній лікарні. У чотириповерховому будинку будуть проведені будівельно-оздоблювальні роботи. Житло отримають 8 родин, які зможуть жити у комфорті.

5 хвилин

Центр селища, супермаркет, магазини, адміністрація селищної ради, готель, ресторан, кафе, банківські відділення, аптеки, автобусні зупинки

10-15 хвилин

Школа, лікарня, будинок культури, поштові відділення, дитячий садок

Будівля для лікарів-переселенців

Запланований благоустрій будинку: треба провести комунікації, утеплити фасад і поліпшити коридори, встановити вікна та двері. Внутрішній ремонт будинку буде виконано, відштовхуючись від побажань отримувачів квартир. Житло передається у власність безкоштовно за умови роботи на посаді лікаря в Добровеличківській ОТГ протягом 10 років.

Громада передає фонду погоджені списки отримувачів квартир. Далі команда фонду співпрацює безпосередньо з кожним майбутнім власником квартири, враховуючи потреби з ремонту й обладнання.

Технічні показники будинка:

  • 4 двокімнатні квартири на 72 квадратні метри
  • 4 трьохкімнатні квартири на 92 квадратних метри
  • Площа забудови — 325 квадратних метри
  • Будівельний обсяг, у тому числі підвал — 4521,4 кубічні метри
  • Загальна площа — 1034,4 квадратні метри
  • Житлова площа — 451 квадратний метр

Проєкт від «Фортечного» — перспективний, для тих, хто планує майбутнє тут, хто не хоче нікуди виїжджати, хто любить Україну і українців. Закликаємо всіх небайдужих українців допомогти нам у цій ініціативі та подарувати власне житло лікарям-переселенцям — у першу чергу ми прагнемо забезпечити саме цю незахищену, але вкрай важливу категорію населення. Адже саме на плечах лікарів тримається здоров’я громади, і саме ці фахівці наразі потребують допомоги. Це в пріоритеті, адже сьогодні саме лікарі в нелегких умовах життя надають найголовнішу для населення послугу — медичну. Завдяки проєкту лікарі мають можливість отримати власне комфортне житло, працювати, рятувати здоров’я і розпочати своє нове життя у Добровеличківці.

Бажаєте підтримати наші проєкти?

Долучайтесь до підтримки діяльності Фонду «Фортечний» задля майбутнього