Проєкт "Добро там, де ти"

Внаслідок ворожої агресії мільйони українців втратили рідний дім, роботу, стабільний прибуток, безпечне життя, були змушені тікати у відносно захищене місце і набули статусу переселенців. Більшість ВПО мають піклуватися також і про власні родини, переїхавши в тимчасові оселі. БФ «Фортечний» надає гуманітарну допомогу таким знедоленим людям.

Задля цього команда фонду регулярно відвідує громади Кіровоградської області, щоб передавати гуманітарні пакунки безпосередньо в руки постраждалим і отримувати їх добрі слова й вдячні посмішки.

«Фортечний» оперативно реагує на запити від органів місцевого самоврядування: складає списки потреб, закуповує необхідні речі та продукти, організовує їх фасування, пакування й доставку.

Яку гуманітарну допомогу надає фонд?

Наразі цей перелік включає:

· продуктові набори (крупи, рис, борошно, макаронні вироби, м’ясні консерви, олія, цукор тощо)
· шкільне приладдя (зошити, кольоровий папір, альбоми для малювання, пластилін, ручки, олівці, фломастери, лінійки)
· обігрівальні прилади (системи автономного живлення, генератори, інфрачервоні лампи, кабельні котушки, теплові установки тощо)

В подальших планах фонду — розширити спектр гуманітарної допомоги та додати до нього, зокрема, одяг, взуття, текстильні вироби, меблі, побутову техніку, медико-соціальне обладнання та оснащення (протези, лікарняні ліжка, інвалідні візки, ролатори, медичну техніку тощо), гігієнічні матеріали, медикаменти та інше. Деякі предмети гуманітарної допомоги — нові, а деякі були в ужитку і їх отримано від небайдужих людей. Кожного дня ми прагнемо вдосконалювати нашу роботу, знаходити нові напрямки надання гуманітарної допомоги та збільшувати її об'єми.

Важливе для отримувачів гуманітарної допомоги

Гуманітарні проєкти благодійного фонду «Фортечний» створені для ВПО, евакуйованих та постраждалих від війни. Всі українці, хто так чи інакше зазнав втрат внаслідок військових дій на території рідної країни, має право звернутися по допомогу. Також фонд отримує запити від сільських громад Кіровоградської області та веде свою благодійну діяльність відповідно до їхніх потреб.

Як ви можете отримати гуманітарну допомогу від БФ «Фортечний»?

Адресну (приватну) гуманітарну допомогу ми, на жаль, не надаємо, тому радимо діяти наступним чином. Ви з родиною переселенці? Перебуваєте в певному населеному пункті без прописки? Зареєструвалися як ВПО?

1. Зверніться до органів місцевого самоврядування населеного пункту, де наразі перебуваєте.

2. Подайте запит на потребу в гуманітарній допомозі.

3. Чекайте на інформацію щодо проведення благодійної акції. Громада подасть дані у фонд і сповістить вас про місце й час отримання допомоги.

Громадам області, в свою чергу, радимо звертатися до фонду найбільш зручним способом (посилання на розділ «Контакти»). Надайте нам запити від переселенців, які наразі перебувають на території громади, а ми обов’язково розглянемо кожний із них, щоб прийняти рішення допомогти.

Гуманітарний проєкт був би неможливим без благодійників

Ми щиро вдячні кожному, хто долучається до розвитку фонду. Адже саме завдяки вашій підтримці ми можемо радувати діток і їх батьків-переселенців — допомагати тим, хто цього потребує, і маленькими кроками відновлювати Україну.

Фонд «Фортечний» вдячний всім донаторам від щирого серця, адже завдяки їх фінансовій підтримці наш спільний гуманітарний проєкт стає реальністю. З такою допомогою можна буквально нагодувати, обігріти та потішити багато родин переселенців.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та в соцмережах — саме там фонд оголошує збори коштів та звітує щодо втілених гуманітарних проєктів. БФ «Фортечний» має за мету проводити подібні акції регулярно, аби підтримати постраждалих від війни.

Сподіваємося, реалізуємо їх разом з вами!

 

Бажаєте підтримати наші проєкти?

Долучайтесь до підтримки діяльності Фонду «Фортечний» задля майбутнього