Проєкт
"Дім,там, де ти"

Захисники України та фахівці-переселенці потребують комфортної власної оселі. Домашнє тепло, затишок і відчуття щастя пануватиме в домі людей, заради яких фонд будує, викуповує та ремонтує житло.

Реалії в галузі будівництва для ЗСУ та переселенців

Питання забезпечення житлом військовослужбовців та спеціалістів, які переїхали з окупованих територій, особливо гостро постало у зв’язку із військовою агресією. Багато будівель в українських містах і селах зруйновано та знищено, тож цей факт у рази збільшить потребу у будівництві нового житлового фонду. А відтак значно зростуть витрати на відновлення домівок для бійців, ветеранів, інвалідів, переселенців та їх родин.

Як задовольнити потреби тих, хто не має житла?

Щороку держава виділяє значні бюджетні кошти на закупівлю і будівництво нового житла для військовослужбовців Збройних Сил України, але квартирна черга стає довшою через війну. Наразі житло мають отримати приблизно 50 тисяч бійців, дехто стоїть у черзі десятиліттями.

А це — родини тих, хто боронив або боронить країну від агресора. Їхні мрії про власне житло виглядають майже нездійсненими… Тим не менш, шанувати героїв, які ризикують власним життям заради вільної України, є важливою місією держави.

Питання житла для спеціалістів, які мали залишити власні домівки, але бажають залишитися в Україні, також відкрите. Кожен з них потребує стабільності — стін, підлоги, даху, власного кута, тепла та комфорту, де можна жити і куди буде бажання повертатися після роботи.

Ми хочемо долучитися до цього напрямку діяльності, саме тому Благодійний Фонд «Фортечний» започаткував проєкт «Дім там, де ти».

Перспективи проєкту

Проєкт став реальною альтернативою від благодійників для тих, долі яких понівечила війна. Ми будуємо житло для тих, хто планує своє майбутнє тут, хто не хоче нікуди виїжджати, хто любить Україну і українців. При будівництві та ремонті ми використовуємо сучасні матеріали і технології, створюючи якісне житло. Благодійний фонд «Фортечний» робить свій внесок у реалізацію мрій, і це — одна з наших пріоритетних задач, у здійсненні якої ви можете дійсно допомогти.

Закликаємо всіх небайдужих українців допомогти нам у заявленій ініціативі та подарувати власне житло захисникам України та фахівцям-переселенцям — в першу чергу ми прагнемо забезпечити саме ці категорії населення. Вони відстоюють інтереси громади, але наразі потребують нагальної допомоги. Завдяки проєкту багато хто з них отримає власне комфортне житло, зможе працювати і розпочати своє нове життя.  

Бажаєте підтримати наші проєкти?

Долучайтесь до підтримки діяльності Фонду «Фортечний» задля майбутнього