Проєкт "Автівка для ЗСУ"

Благодійний Фонд «Фортечний» прагне надавати підтримку захисникам України, які саме в ці хвилини боронять найрідніше: свою землю та своїх близьких. Лінія фронту наразі складається з найгарячіших точок, де потрібна нагальна допомога нашим військовим. Кожного дня з 24 лютого 2022 року ворог намагається прорвати оборону і пройти далі вглиб країни, а наші хлопці стримують тиск, мужньо тримаються і дають відсіч ворожій навалі.

Ми не можемо перебувати у ролі споглядачів, особливо коли ситуація на фронті загострюється, а окупанти нарощують силу, щоб прорватись. Ми маємо реальними справами стати на сторону наших бійців, а не лише подумки та молитовно.

Автівки для ЗСУ — перші кроки у діяльності фонду

Благодійний Фонд «Фортечний» сприяв одній важливій ініціативі — купівлі автомобілів для Збройних Сил України:

1. Отримали безліч звернень від військовослужбовців вже в перші дні існування фонду. Часто — особисті запити знайомих, які служать в різних підрозділах. Пошта була переповнена листами і ми розуміли: першочергово на лінії фронту потрібні якісні авто.

2. Ми також з’ясували, що українській армії конче потрібні саме позашляховики на передову, пікапи, евакуатори, автобуси для перевезення особового складу, оперативного та ефективного виконання важливих завдань на лінії фронту. Тож розпочали пошуки саме в цьому напрямку.

3. За порівняно невеликий час ми знайшли необхідні моделі автомобілів і сприяли закупівлі машин.

4. Спецтранспорт був безпечно доставлений з-за кордону, оглянутий спеціалістами СТО, а після чого відправлений до наших захисників. Ми допомогли передати автомобілі для потреб забезпечення територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

Фонд сприяв закупівлі таких автомобілів для потреб армії:

· Вантажний автомобіль TATA LPT 613, 2006 року випуску
· Автобус марки Mercedes-Benz 410 (загальний автобус Sprinter — D), 1999 року випуску для перевезення особового складу
· Автівка Hyundai Santa Fe, 2005 року випуску

Збір коштів на автівки для ЗСУ і складнощі, з якими ми стикались

В ході збору ми зрозуміли: багато людей втратили стабільний заробіток, тож знаходити великі суми на потреби армії було непростою справою. Для нас надання автівок не було профільним напрямком діяльності, але ми не могли бути байдужими до запитів, що постійно надходили на пошту фонду від військових. Ми зрозуміли, що треба реагувати швидко. Автівки були потрібні терміново, тож терміново на це були виділені кошти.

Іноді виникали крамольні думки: ладні були купити авто для ЗСУ в кредит, щоб не втрачати цінний час, адже автомобілі були потрібні на передовій вже «на вчора». До того ж, самі військові фізично не могли купити й забезпечити доставку авто, тож треба було розраховувати виключно на власні сили. Не зважаючи на складнощі коштами партнерів збір закрили: кожен допомагав, чим міг, тож дякуємо всім небайдужим благодійникам від душі.

Подяка

Наразі маємо за честь опублікувати цей довгоочікуваний звіт, адже зробили це разом з вами. Хлопці отримали такі необхідні автівки і вже виконують бойові завдання. Фонд й уся громада вдячні кожному, хто долучався до збору, допомагав інформаційно, контактами, зв'язками. Ми також вдячні нашим українським воїнам за мужність і відвагу.

Свідомо розуміємо, що допомогли б у закупівлі машин для всіх бійців, але можливості фонду справді обмежені. Запити нікуди не ділися: існує постійна черга на 3-4 автомобілі. Закликаємо вас не стояти осторонь потреб нашої армії. Якщо прості люди і українські бізнесмени допомагатимуть їй, наші Герої будуть забезпечені всім, від рації до спецтранспорту.

Всі разом ми — сила. Зробили це, зробимо і більше!

Новини проєкту "Автівка для ЗСУ"

В рамках проєкту «Перемога там, де ти» Благодійний фонд «Фортечний» придбав сучасний позашляховик Nissan

Бажаєте підтримати наші проєкти?

Долучайтесь до підтримки діяльності Фонду «Фортечний» задля майбутнього