Проєкт
"Дім,там, де ти"
(I черга)

Житловий комплекс буде зведено неподалік центра Кропивницького – в зручному, тихому та зеленому Фортечному районі з розвиненою інфраструктурою. Комфортний багатоквартирний 6-поверховий будинок призначений для тих, життю яких війна завдала шкоди.

5 хвилин

Супермаркет, торгово-розважальний центр, кінотеатр, готелі, ресторани, кафе, банківські відділення, спортзал, аптеки, магазин квітів, автостоянка, зупинки громадського транспорту

10-15 хвилин

Центр міста, ринок, магазини, поштові відділення, торговий центр, школи, дитячі садочки, лікарня, поліклініка, набережна річки Інгул, парк

Нове життя у Кропивницькому

У спроєктованій будівлі будуть квартири з сучасним плануванням: студії та кімнати з окремими кухнями. Гарантовано дотримання всіх будівельних вимог: енергозбереження, пожежної безпеки, санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, міцності, надійності, довговічності, архітектурно-планувальних рішень, інженерного забезпечення, водопостачання та водовідведення, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, газо- та холодопостачання, електрообладнання та електроосвітлення, експлуатаційної безпеки.

Генеральний проєктувальник — ТОВ «Модерн», генеральний забудовник — ТОВ «Буд-Контроль».

Будівництво затверджено в установленому порядку з такими техніко-економічними (технічними) показниками:

  • 6 поверхів
  • 0,26 га загальної ділянки
  • 433,60 м2 забудови
  • 41 квартира (35 однокімнатних та 6 двокімнатних)
  • Мінімальна площа квартири — 35 м2
  • Розміри будівлі — 25,7х16,0 м
  • Висота поверху — 3 м
  • Висота підвалу — 2,5 м
  • Тривалість будівництва — 11 місяців

Сучасний будівельний проект від БФ «Фортечний»

Спроєктована будівля матиме складну форму з просторими балконами та лоджіями, підвалом та технічними приміщеннями. На головному вході передбачено пандус для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

На першому поверсі будуть розташовані 5 однокімнатних та 1 двокімнатна квартира, хол, приміщення консьєржа, санвузол, коридор та сходова клітка.

На типових поверхах будуть розташовані: 6 однокімнатних та 1 двокімнатна квартира, коридор та сходова клітка.

Для сполучення між поверхами передбачений пасажирський ліфт вантажопідйомністю 630 кг. Планується індивідуальне виготовлення металопластикових вікон, дерев’яних та металевих утеплених дверей.

Окрім будівництва житлового будинку запланований благоустрій безпечної прибудинкової території та функціонального двору. Будуть облаштовані проїзди та під’їзди з твердим покриттям, дитячий майданчик, площа для сміттєвих контейнерів. В планах також ландшафтний дизайн та озеленення території, встановлення зовнішнього освітлення й огородження.

Як стати набувачем квартири в ЖК «Фортечний» (м. Кропивницький)?

Заповнити анкету: ваші дані ми отримаємо на офіційну пошту. Ми обов’язково сповістимо вас про результати розгляду, якщо ви будете обрані набувачем квартири.

 

Бажаєте підтримати наші проєкти?

Долучайтесь до підтримки діяльності Фонду «Фортечний» задля майбутнього