Проєкт "Перемога там, де ти"

Україна впевнено крокує до своєї Перемоги, ціна якої — свобода та життя. Наразі цілий світ спостерігає, як українці сміливо виборюють своє право на існування. Через бойові дії на території України багато хто змушений залишити родину і роботу, аби захищати свободу держави зі зброєю в руках. Кращі з кращих наразі знаходяться в окопах на передовій, гинуть та отримують поранення. І саме ви можете підтримати бійців, допомогти їм вистояти і вижити.

 

 

Як бійці наближають Перемогу України?

Вони б’ються з загарбниками за те, щоб наш синьо-жовтий прапор вільно майорів у кожному українському селі та місті. За мирне блакитне небо і жовте поле. За серце і душу нашого народу.

Людям з-за кордону іноді здається, що це земні й повітряні титани. Але ми, українці, знаємо: легенди серед нас. Це — наші воїни у піксельній формі, які крок за кроком виборюють незалежність України. Хоча тільки на фронті достеменно знають, якою високою ціною дістається свобода. Саме в Збройні Сили України ми віримо, як ніколи і ні в кого не вірили. І ця віра творить дива.

Але окрім віри нашим захисникам необхідна постійна підтримка. Медикаменти й тактичне спорядження, техніка та теплий одяг, гаджети та інструменти, засоби особистої гігієни та продукти. Благодійний Фонд «Фортечний» робить все можливе для прискорення Перемоги і того, щоб зберегти життя наших воїнів.

Як ми можемо допомогти українському захиснику?

Кожен внесок має велике значення для того, щоб підтримати ЗСУ, покращити нелегкі умови служби, сприяти відновленню після поранення.

Ми вдячні за будь-який ресурс, спрямований на благодійну допомогу. Завдяки кожному внеску поранені та травмовані проходять лікування й реабілітацію, отримують обладнання, техніку або навіть автівку за рахунок зібраних коштів у нашому фонді.

Серед актуальних запитів військових на сьогоднішній день — закупівля тепловізорів для спецпризначенців та розвідників на палаючому Сході. Адже зима не чекає, темрява не жаліє. І нашим воїнам на «нулі», котрі кілометр за кілометром вичищають рідну неньку від ворогів, потрібно добре бачити вночі.

Не стійте осторонь — підтримайте наш проєкт «Перемога там, де ти». Нехай ваше добро буде там, де воно сьогодні потрібне найбільше. Ми щиро вдячні вам за швидкість, з якою ви скорочуєте дистанцію між серцем та серцем, між меценатом та воїном, між війною та перемогою.

 

Бажаєте підтримати наші проєкти?

Долучайтесь до підтримки діяльності Фонду «Фортечний» задля майбутнього