Діяльність фонду

Кожен проєкт благодійної організації націлений на підтримку тим, хто зазнав болю і втрат через агресію рф.

БФ «Фортечний» співпрацює з підприємствами, організаціями, громадянами України та світу, меценатами та міжнародними фондами, залучаючи благодійні кошти.

Фонд приймає на себе витрати по утриманню об'єктів благодійництва, фінансує конкретні цільові програми з будівництва житла для постраждалих (травмованих, поранених) та їхніх сімей.

Закликаємо до соціальної відповідальності, поваги до гідності людини, гуманності та синергії благодійників. Тільки єдність і спільні дії ведуть до результату.

Досить чекати: маємо змінювати Україну на краще власноруч і вже сьогодні!

Житлова допомога

Пріоритетний напрямок роботи фонду – забезпечувати житлом тих, хто ризикував власним життям заради нашої свободи, зазнав поранень чи травмувань, і наразі не має власного житла. 

Сучасна новобудова – наш внесок у відродження України.

Благодійний Фонд «Фортечний» фінансує будівництво нового житла, придбання квартир в житлових комплексах, ремонтні роботи, а також закуповує техніку, обладнання та меблі для помешкань. 

Наразі фонд розпочинає фінансування будівництва у Кропивницькому шестиповерхового будинку, що складається з 41 квартири (35 однокімнатних, 6 – двокімнатних). Їх власниками стануть постраждалі українці та їхні родини, і саме їм фонд допомагає покращити якість життя.

Помешкання будуть повністю готові для проживання: умебльовані та оснащені всією необхідною побутовою технікою. Сучасна будівля буде розташована в  Кропивницькому на земельній ділянці 0,25 гектара за адресою: вулиця Рівненська, 7. Віримо, що загальна сума залучених фондом благодійних надходжень буде достатньою для передачі квартир сучасної будівлі у власність всіх тих, кого війна позбавила рідного дому.

Спеціально створена громадська рада приймає рішення про надання житла. До її складу входять представники громадських організацій та волонтери. Процес прийняття рішень щодо надання житла, ходу будівництва та етапів його просування є прозорим для громадськості й регулярно висвітлюється на сайті та у ЗМІ. Ескізи, фотографії, проєктна документація, новини щодо об’єкту будівництва та реалізації проєкту в цілому також є у відкритому доступі на сайті.

Допомога бізнесу і громадськості потрібна, щоб прискорити будівництво та якомога швидше поліпшити житлові умови тих, рідні стіни яких зруйновані. 

Кожен ваш внесок – це цеглина в будинку українських родин.

Зробити внесок

Соціальні ініціативи

Фонд розвиває соціальні напрямки діяльності: надає соціальний захист, забезпечує допомогу населенню і запроваджує інші актуальні проєкти в Україні.

Фонд допомагає у питаннях лікування ветеранів, їх реабілітації, соціальної адаптації до відновленого життя, успішного працевлаштування, психологічної підтримки тощо.

Травмованим та пораненим БФ «Фортечний» надає необхідну підтримку для старту нового життя. Адже зазвичай лікування внаслідок пошкоджень – це довгий і вартісний процес, і часто людям не під силу пройти його за власний кошт. Благодійний фонд допомагає оплатити медикаменти, діагностику, необхідні медичні процедури.

Також благодійний фонд долучається до актуальних ініціатив на кшталт змін топонімів в містах України, проводить кампанію з інформування населення щодо нових назв вулиць на честь захисників української державності. 

Майбутнє розпочинається сьогодні, саме тому фонд впроваджує соціальні ініціативи в Україні і для українців. 

Закликаємо долучитися до благодійності й зробити свій внесок у спільну справу.

Зробити внесок

Матеріальна допомога

Організація благодійної фінансової та матеріальної допомоги, грантів та пожертв, залучення надходжень від меценатів є завданням фонду.

У час випробувань для всієї України наші захисники і народ демонструють неймовірну єдність, мужність та громадянський спротив. Щирість, доброта, любов до ближнього – цінності, які об’єднали та зміцнили нашу націю. І матеріальна допомога – один з прикладів того, як можна покращити життя тих, чию долю зруйнувала війна. Адже вони вкрай її потребують для відновлення та нагальних потреб.

Поліпшення матеріального становища постраждалих стає можливим завдяки спільним зусиллям благодійного фонду та партнерів. БФ «Фортечний» залучає інші благодійні організації, фонди, міжнародні та страхові компанії, комерційні структури, банки, кошти приватних меценатів та громадськості. Фонд організовує програми та заходи, лотереї та аукціони, благодійні акції та публічні збори для залучення добровільних пожертвувань та спонсорської допомоги, цільових внесків та грантів. Але без вашої участі зусилля фонду можуть бути недостатніми.

Просимо підтримати благодійну організацію у наданні матеріальної допомоги та реалізації життєво важливих програм для людей, які наразі потребують допомоги.

Віримо у важливість внеску кожного з вас: цінним є будь-який грошовий переказ. Спільними зусиллями робимо великі зміни для зміцнення України. 

Долучайтеся, щоб зробити свій благодійний внесок!

Зробити внесок

Бажаєте підтримати наші проєкти?

Долучайтесь до підтримки діяльності Фонду «Фортечний» задля майбутнього