Партнери

Благодійний Фонд «Фортечний» потребує підтримки та співпраці з меценатами. Для ефективної та своєчасної допомоги людям команда фонду об’єднує зусилля з представниками бізнесу, фондами, громадськими організаціями та волонтерами.

Спільні дії та додаткові ресурси необхідні для якісної реалізації проєктів, тому благодійна організація залучає регіональних лідерів галузей у якості постійних та надійних партнерів.

Дізнайтеся більше про партнерів фонду і приєднуйтесь до загальної мети відновити Україну. Будьте впевнені: співпраця з БФ «Фортечний» — це крок до вирішення нагальних проблем українців у скрутний для країни час.

Як стати партнером?

Будь-яка компанія, організація чи приватна особа може стати партнером Благодійного Фонду «Фортечний». Оберіть свій формат співпраці або запропонуйте власну ідею :

 • Адресна допомога.
  Фонд відкритий до прямої фінансової допомоги й перерахувань благодійних внесків на офіційний рахунок.
 • Акції підтримки
  Фонд зацікавлений в організації спільних благодійних або публічних PR-акцій, спонсорській участі або благодійних програмах, аукціонах та лотереях зі збором коштів.
 • Технічна та організаційна допомога
  Кожен має можливість прийняти участь у виданні буклетів та банерів, наданні рекламних площ, створенні відеороликів, підтримці соціальних мереж Фонду «Фортечний» тощо.
 • Волонтерська допомога
  Один з провідних і відповідальних форматів партнерства — долучитися до фонду у якості волонтера та допомогти зі справами, організувати заходи, взяти на себе певні завдання.
 • Професійна допомога
  БФ «Фортечний» вдячний за участь медиків, психологів, архітекторів та будь-яких інших фахівців, які хочуть бути корисними та мають намір взяти участь у спільній благодійній справі.
 • Інформаційне партнерство
  Медіа-підтримка важлива для діяльності фонду та його партнерів: організація спільних акцій, їх анонсування, висвітлення заходів і новин у ЗМІ та інтернеті будуть корисними для обох сторін.

Детальніше про умови партнерства та можливості співпраці дізнайтеся, зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом.

ПП «Астарта Груп»

На ринку 18 років

До початку російської збройної агресії основними напрямками діяльності компанії був логістичний бізнес із задіянням власного парку вагонів-зерновозів, а також оптова торгівля та експорт сільськогосподарської продукції. Протягом всього часу свого існування з 2004 року приватне підприємство «Астарта Груп» підтримує партнерські відносини з багатьма вітчизняними та іноземними компаніями. Так, більше 10 років «Астарта Груп» є офіційним представником в Україні таких виробників сільськогосподарської техніки та обладнання, як:

 • «Richiger Maquinarias S. A.» (Аргентина);
 • «Ing. E. Bertini» (Аргентина);
 • «Ingersoll» (Аргентина);
 • «GT Mfg. Inc.» (США);
 • «Pacifil Brazil Ind.» (Бразилія).

Маючи власний комплекс адміністративних та виробничих приміщень загальною площею 7 тисяч квадратних метрів, спеціалісти компанії здійснюють сервісне обслуговування та ремонт пропонованого обладнання, а також реалізацію запасних частин до великого переліку сільськогосподарської техніки.

У грудні 2021 року компанія відкрила у Кропивницькому розважальний центр «Дрифт» для дітей і дорослих загальною площею більш ніж 4 тисячі квадратних метрів з першим в Україні електрокартингом.

ТОВ «Буд-Контроль»

На ринку 14 років

Організація з багаторічним досвідом надає будівельно-монтажні послуги з використанням сучасних технологій. Компанія споруджує об'єкти для потреб Міністерства оборони України, житлової та соціальної сфери, підземні паркінги, дороги місцевого значення, проводить капітальний ремонт та реставрацію пам’ятників архітектури, гірничо-технічну рекультивацію земельних ділянок тощо.

Компанія щоразу підтверджує високу кваліфікацію і якість виконання проєктів відповідно до державних стандартів у галузі будівництва. ТОВ «Буд-Контроль» обов’язково надає клієнтам гарантії та повний пакет документів.

Замовниками компанії є відомі за межами Кіровоградської області підприємства: 

 • ТОВ «Алкогруп»; 
 • ПАТ «НВП «Радій»;
 • ТОВ СП «Нібулон»;
 • ПАТ «Кіровоградграніт»;
 • ТОВ «Зерновик».

ТОВ «Буд-Контроль» постійно приймає участь у відкритих торгах. За останні п’ять років компанія 33 рази була визнана переможцем, при цьому загальна вартість робіт склала понад 200 мільйонів гривень.

Сучасний та надійний забудовник бере на себе відповідальність за реалізацію масштабних проєктів та місцевих програм, в тому числі капітального будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів комунального господарства й соціально-культурного призначення. Компанія будує й здає в експлуатацію нове комфортне житло європейського рівня для потреб громадян.

У своїй роботі фахівці організації використовують світовий досвід та компетентний підхід до реалізації архітектурних проєктів, перевірені часом здобутки та інноваційні ідеї. Саме це допомагає будівельній компанії розвиватися навіть в фінансово складні часи.

Sago Group

На ринку 9 років

IT-компанія спеціалізується на професійній розробці сайтів, онлайн-проєктів та автоматизації. Задля створення сучасного та результативного діджитал-продукту команда Sago Group аналізує тренди й статистичні дані, вивчає ситуацію на ринку та конкурентів, застосовує досвід, креатив, інноваційні методи. Команда професійних фахівців використовує дієві інструменти та готові програмні рішення.

Sago Group пропонує повний цикл робіт в цифровій галузі: від формування технічного завдання до запуску сайту «під ключ».

Компанія створює сайти-візитівки, цільові сторінки, корпоративні сайти, інтернет-магазини, широкопрофільні CRM-системи. Окрім індивідуальної розробки сайтів організація пропонує послуги UX/UI дизайну, брендінгу, SEO просування, контекстної реклами, SMM та SMO. Внутрішня аналітика, програмне забезпечення та інтернет-маркетинг – також в зоні компетенції команди професіоналів.

Фахівці галузі IT беруть на себе відповідальність за проєкти будь-якого рівня складності – навіть реалізацію штучного інтелекту, якщо це потрібно. Всього вже розроблено більше 300 проєктів для різних категорій клієнтів. Співпраця з фахівцями знижує ризики та оптимізує витрати, в результаті клієнти отримують очікуваний трафік, високу конверсію та прибуток.

Перелік тих, кому фахівці Sago Group допомогли завоювати топові позиції ринку:

 • «Наш Формат» – створення потужного інтернет-магазину для книжкового видавництва, сприяння просуванню української книги в Україні;
 • «Гідросила» – створення 12 сайтів для групи компаній (заводів), в тому числі програмне забезпечення для автоматизації багатьох процесів;
 • «Videx Україна» та «Videx Poland» – створення 4 інтернет-магазинів роздрібної торгівлі світловою технікою та B2B-порталу для дилерів;
 • «WOW! English» – створення віртуального світу для мережі шкіл англійської мови, онлайн-навчання в ігровій формі та власної CRM-системи.
 

Імпера

На ринку 21 рік

Компанія була заснована у Кропивницькому для створення ексклюзивних домашніх та офісних м’яких меблів різних комплектацій. Команду Impera складають фахівці своєї справи: майстри, конструктори, менеджери, керівники проектів. Власна фабрика Impera дозволяє забезпечити необхідний контроль на кожному етапі виробництва. Виготовлення меблів здійснюється завдяки поєднанню автоматизованих технологій з ручною роботою.

Окрім безпосереднього створення унікального продукту меблевої індустрії компанія пропонує послуги дизайнерського ательє. Клієнт формує технічне завдання й пропонує ідею, а дизайнер її втілює за допомогою графічної візуалізації.

Після створення проєкту в 3D-програмі до справи беруться виконавці, поєднуючи метал з деревиною, шкіру зі склом. Кожен виріб компанії зручний і гармонійний у своєму оздобленні, практичний та якісний, елегантний та вироблений з натуральних матеріалів. Незалежно від складності проєкту творчий колектив охоче та натхненно реалізує креативні ідеї, задовольняючи при цьому інтереси клієнта, дизайнера та компанії-виконавця.

«Імпера» працює з індивідуальними проєктами й виготовляє те, чого досі не існує на ринку і чого покупець не знайде в звичайних меблевих салонах. Компанія обрала нелегкий шлях: поєднати стиль, сучасність, якість та чесну ціну. Комфорт поєднується з інноваційними технологіями меблевої індустрії, ергономічність – з неповторним дизайном. «Фішка» меблів Impera – британські акценти, французькі та бельгійські тенденції, що елегантно інтегруються в сучасний декор. Перевагами співпраці з компанією є реалізація ідей найвибагливіших клієнтів.

Electriciens sans frontières

Electriciens sans frontières — міжнародна громадська недержавна організація, яка була заснована у Франції. Вона бореться проти нерівності в доступі до електроенергії та води у світі. «Електрики без кордонів» працюють завдяки зусиллям 1200 волонтерів і в партнерстві з активістами, сприяють економічному та людському розвитку, використовуючи відновлювані джерела енергії. Їхня висока мета — покращити умови життя незахищених верств населення, зробивши рівноцінним доступ всього людства до енергії та води.

Electriciens sans frontières ініціює проєкти, системно поєднуючи розвиток та інтеграцію екологічних питань. Вісім сталих принципів організації: доступ до якісної води, продовольча безпека, охорона здоров’я, освіта, особиста безпека та соціальне життя, навчання, економічний розвиток і боротьба зі зміною клімату. Щоб зменшити енергетичну бідність, боротися зі зміною клімату та сприяти переходу до енергетики, «Електрики без кордонів» використовують відновлювані джерела енергії.

Оскільки захист людських життів є абсолютним пріоритетом для організації, її допомога є потужною та довгостроковою. З осені 2022 року Electriciens sans frontières розгорнули свою активну діяльність і в Україні. Адже російські бомбардування націлені, зокрема, на електричну та енергетичну інфраструктуру, у сотнях тисяч українських будинків регулярно відключають електрику, у багатьох вийшли з ладу теплові мережі. З настанням зими українцям життєво важливо мати ресурси, щоб упоратися з холодом.

Щоб задовольнити ці потреби, Electriciens sans frontières відправить кілька сотень електрогенераторів та майже 12 000 радіаторів, а також тепловентиляторів, необхідних для того, щоб допомогти людям витримувати низькі температури.

У співпраці з Міжнародною асоціацією медичної співпраці (AICM) України та Комітетом медичної допомоги, Благодійним Фондом «Фортечний», асоціацією з прийому переселенців та українських біженців «Надія України», Посольством України у Франції та регіональною владою в Україні ці ініціативи принесуть користь понад 150 000 українців.

Sвої

Проєкт існує менше року

Sвої виникли як організація, що діє на благодійних засадах. Місія проєкту – вшанування пам’яті Героїв України та знайомство громадськості з новими назвами вулиць в Кропивницькому на їх честь.

Топонімічний проєкт Sвої став можливим завдяки зусиллям однодумців, які прагнуть розвивати просвітницьку діяльність в нашому місті. Енергія та знання дозволили започаткували та здійснити ініціативу, яка раніше існувала лише у вигляді ідеї. Автор проєкту Sвої – студентка ЦДПУ ім. В. Винниченка Єлизавета Єрещенко, яка є стипендіаткою голови обласної ради Сергія Шульги.

Команда організації розуміється на історичних аспектах розвитку нашого міста, співпрацює з обласною радою, Музеєм мистецтв, обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Д. І. Чижевського, Регіональним центром наукових досліджень з історії України. Актуальний та креативний проєкт також черпає інформацію з різноманітних інтернет-ресурсів (на кшталт Wikipedia та сайтів, присвячених Героям України). У пошуку даних допомагає й спілкування з місцевими громадами, сім’ями, колегами, знайомими та близькими загиблих воїнів.

Сьогодні для нашого міста та країни в цілому надзвичайно важливо розповідати про неординарних персон, імена яких закарбовані у назвах нових вулиць Кропивницького. За їх іменами стоїть набагато більше. Тож Sвої пишуть пости та знімають відеосюжети про Героїв, які поклали своє життя за незалежність та свободу країни. Діяльність проєкту спрямована на те, щоб зберегти нашу культуру й історію і не дозволити ворогові її знищити.

Sвої також мають амбітні плани щодо різноманітних форматів діяльності в майбутньому (наприклад, планують видати друковані буклети із зображеннями Героїв України).

Sunrise

Проєкт запустили Михайло Ходорковський та інші члени Антивоєнного комітету. Він швидко отримав підтримку індивідуальних донорів з Європи та США, а також благодійних організацій. Значна частка онлайн-пожертв надходить від російськомовних донорів, які відкрито виступають проти війни, що розв’язав путін.

Sunrise співпрацює в Україні з організаціями, які інформують про найважливіші потреби країни на сьогодні. Волонтери з України дбають про доставку та звітність на місцях.

Члени команди мають великий досвід роботи у різних галузях, таких як: роздрібна торгівля, медицина, логістика. Вони здійснюють закупівлі та постачання з країн ЄС до України.

Проєкт займається гуманітарною допомогою в Україні, закуповує медикаменти та продукти, доставляє прямо в медустанови.

Єдине Джерело

Громадська організація займається розвитком самоорганізації населення та створенням дієвої системи участі члeнів тeриторіальних громад в управлінні місцевими справами, здійсненням та захистом прав і свобод, задоволенням суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів громадян України при здійсненні своїх конституційних прав.

ТОВ «КОД»

На ринку 30 років

Поліграфічний рекламно-видавничий центр «КОД» у Кропивницькому пропонує широкоформатний, цифровий, офсетний, оперативний друк поліграфічної продукції. Компанія використовує сучасне високотехнологічне обладнання. Центр також займається видавництвом та зовнішньою рекламою, пропонує послуги дизайн-студії, друк пластикових карток, інтер’єрних об’єктів та сувенірної продукції, надає повний комплекс постполіграфічних послуг та обробки.

ТОВ «КОД» забезпечує високу якість друку, використовує для поліграфічних виробів витривалий матеріал, має оптимальні ринкові ціни. Це дозволяє компанії залишатися конкурентоспроможною в галузі друкарських послуг на регіональному та всеукраїнському рівні.

Основними клієнтами компанії є такі відомі бренди, як:

 • «Золотий Вік»;
 • «Ятрань»;
 • «ПриватБанк»;
 • «Епіцентр»;
 • «Агропродукт»;
 • «Технополь».

Поліграфічний центр має власний сучасний інтелектуально-виробничий комплекс загальною площею близько 1000 квадратних метрів та 10 виробничих ліній для виконання індивідуальних та корпоративних замовлень клієнтів і партнерів.

Переваги співпраці з поліграфічним центром – друк продукції шириною до 3200 міліметрів, мінімальний наклад – від 1 екземпляру, комплексні поліграфічні послуги від проєкту до монтажу, якісний результат в день замовлення.

Благодійний Фонд «Збережемо українців»

Ініціатива, створена для допомоги українцям, котрі потерпають від повномасштабної агресії рф. Мета фонду — бути корисними там, де цього найбільше потребують, та робити все можливе для наближення нашої перемоги.

Команда фонду сформувалася з ідейних міркувань відповідно до поточної ситуації в Україні. Активні та цілеспрямовані підприємці з м. Кропивницький з перших днів війни приймали безпосередню участь в організації захисту рідного міста, постійно контактували з військовими та ТРО, надавали посильну допомогу.

Команда фонду налагодила стабільні партнерські стосунки з українськими та закордонними підприємствами, фахівцями, координаційними та логістичними центрами, щоб оперативно реагувати на запити потребуючих та надавати допомогу у повному обсязі.

Фонд має досвід з пошуку та доставки вантажів з різних країн Європи, в межах України. Напрацьована база надійних партнерів, які допомагають на місцях знаходити продукцію. Налагоджена логістика, опрацьовуються заявки від громадян та організацій, формуються вантажі та доставляються до адресатів.

Благодійний Фонд «Збережемо українців» допомагає ЗСУ, ДСНС, МВС, територіальній обороні та іншим силовим структурам, медичним закладам та установам, а також цивільним особам, постраждалим від війни. Організація діє на підставі офіційних документів, щоб задовольнити потреби не лише армії на передовій, але й тилу, цивільних громадян, ветеранів та їх сімей.

TOTAL CHARGE

Ексклюзивний імпортер інноваційного енергозберігаючого обладнання, представлений у Кропивницькому. Основне завдання компанії — посилити енергонезалежність українців. Допомогти їм продовжувати жити та працювати в Україні: у теплі, комфорті та зі світлом.

Назва компанії у перекладі з англійської означає «повний заряд». Головна мета роботи компанії — дати можливість кожному дому, бізнесу та військовому підрозділу мати світлове та енергетичне забезпечення в максимальному обсязі. З портативними зарядними станціями різної потужності TOTAL CHARGE не страшні ні планові, ні аварійні вимкнення світла, ні повноцінні блекаути.

Компанія вирішує нагальні проблеми: труднощі з перебоями подачі світла в країні і постійні потреби в джерелах енергії для військових, які завжди повинні бути мобільними разом з планшетами, Starlink, надійними та легкими портативними зарядними станціями.

Моделі TOTAL CHARGE розробили для комфортного користування на дистанції від джерел електроживлення та підзарядки девайсів в дорозі або дикій природі.

Головна перевага — тихі портативні зарядні станції. Вони не шумлять і не вимагають ретельного догляду та обслуговування, на відміну від генератора. Саме тому фокус уваги компанії зосереджений на тихих портативних зарядних станціях — надійному та простому рішенні при відключеннях світла, дієвому і при найбільш випробувальних сценаріях.

TOTAL CHARGE — оазис світла посеред блекауту. З повним асортиментом продукції компанії можна ознайомитися на сайті.

Onix-Systems

Одна з лідируючих аутсорсингових компаній, яка зібрала більше 300 кращих спеціалістів в IT — розробників, дизайнерів, тестувальників, менеджерів, девопсів, 3d моделлерів, маркетологів. Займаються розробкою та підтримкою програмного забезпечення, веб-сайтів, додатків для Android та iOS. Постійно засвоюють найтрендовіші прогресивні технології, йдуть в ногу з сучасними тенденціями, інвестують в розвиток талантів.

Команда фахівців увійшла до десятки найефективніших B2B-компаній України 2022 року на Clutch та внесена до списку перевірених партнерів у таблиці лідерів для розробки AR/VR. Також Onix-Systems відзначили на Visual Objects як одну з найкращих компаній із розробки додатків в Україні 2022 року. Компанія увійшла до кращих компаній з мобільної розробки за версією GoodFirms, а DesignRush додало її до ТОПу аутсорсингових компаній з розробки програмного забезпечення.

Девелоперська компанія засвоїла аутсорсинг розробки, щоб прискорити процес впровадження, скоротити затримки часу відповіді та забезпечити ефективну цілодобову модель роботи.

Кваліфікована команда розробників Onix-Systems і відкритий підхід створюють фундамент успіху. Серед пріоритетів компанії — висока якість обслуговування клієнтів, постійне навчання членів команди, програмування за новими технологіями.

Протягом багатьох років компанія напрацьовувала довгострокові партнерські відносини з багатьма клієнтами в Європі, Азії, США, Південній Америці та на Близькому Сході, чия довіра та тісні робочі стосунки зберігаються й сьогодні.

Бажаєте підтримати наші проєкти?

Долучайтесь до підтримки діяльності Фонду «Фортечний» задля майбутнього