Питання і відповіді

 • Хто може стати набувачем квартири у новобудові від БФ «Фортечний»?

  Набувачами квартир стануть ветерани та їхні сім’ї, список яких визначає громадська рада.

 • Хто розглядає кандидатури претендентів на житло?

  Набувачів квартир обирає спеціально створена громадська рада. До її складу входять представники військових, громадських і волонтерських організацій та інші.

 • Чи можна продавати або обмінювати житло, яке надаватиметься?

  Так. Надана квартира буде передана у повну власність мешканця. Просимо взяти до уваги, що право отримання квартири по житловій програмі Благодійного Фонду «Фортечний» надається лише один раз. Тобто у разі її продажу мешканець не матиме права на повторне отримання житла.

 • Чи надає фонд адресну (індивідуальну) допомогу?

  БФ «Фортечний» допомагає виключно громадам. Для цього необхідно зв’язатися з нашою благодійною організацію (https://fortechnyi.com/contact) і оформити запит.

 • Як можна допомогти БФ «Фортечний»?

  Благодійники можуть перерахувати кошти на розрахунковий рахунок фонду (https://fortechnyi.com/charitable-donation) для фінансування діяльності організації або підтримки конкретного проєкту.

  Допомогти фонду можна не лише грошима. Часто нам потрібна допомога волонтерів та партнерів під час проведення благодійних заходів та акцій. Завжди чекаємо на вас та будемо вдячні за допомогу!

 • Де можна подивитися звіти про діяльність благодійного фонду?

  Звіти про свою діяльність фонд регулярно оприлюднює на офіційному сайті (https://fortechnyi.com/reporting)

 • Чи можна принести в фонд речі, інвентар, книги, їжу?

  Так, в нашому фонді створені належні умови для зберігання товарно-матеріальних цінностей, сухпайків, речей, одягу. Ви можете їх приносити, а ми передамо громадам, яким така підтримка необхідна саме зараз.

   
 • Як можна допомогти фонду крім благодійних внесків?

  Перевірений спосіб згуртувати однодумців – соціальні мережі. Запросіть своїх друзів підписатися на сторінки БФ «Фортечний», поширюйте наші дописи або розповідайте іншим про проєкти фонду, які потребують внесків. Завдяки вашій активності ми зможемо залучити більше коштів на реалізацію проєктів.

 • Як можна зв’язатися з координаторами фонду?

  За телефоном +38 093 100 62 67 та електронною поштою: support@fortechnyi.com

Бажаєте підтримати наші проєкти?

Долучайтесь до підтримки діяльності Фонду «Фортечний» задля майбутнього